Objevte ty nejlepší firmy v Jižních Čechách

Penzion U Lesa

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to get property of non-object in <b>/data/vas-region.cz/module/Application/view/application/vas-region/detail/type/paid.phtml</b> on line <b>15</b><br />
Penzion u lesa nabízí výrazné slevy pro středně a dlouhodobé ubytování (týdny-měsíce).
Ubytování je vhodné i pro firemní pracovníky a pro pracovní skupiny.
Penzion se nachází v klidném místě přímo u nově vybudované cyklostezky, kterou se dostanete za 20 min. do centra krajského města, nebo za 10 min. přímo mezi jihočeské rybníky.
ZOO Ohrada a Zámek Hluboká je odtud asi 30 - 40 min pomalé jízdy na kole. K cestě do centra Č. Budějovic lze využít i autobus MHD, nejbližší zastávka je asi 200 m.


Poskytujeme celoročně cenově příjemné ubytování, při pobytech delších než 5 dní máme výrazné slevy. Vybrat si lze mezi dvoulůžkovými pokoji (v každém je lednička a TV) nebo dvou i vícelůžkovými apartmány, V penzionu je i malé wellness studio, kromě infrasauny a klasických masáží a manuální lymfodrenáže (certifikovaným zkušeným masérem) nabízíme i masáž na mechanickém vyhřívaném lůžku s jadeity a turmalýny (bez doteku maséra). Využít lze i biolampy - léčení světlem. Hosté penzionu mají 25 % slevu na všechny procedury, výrazné slevy jsou i pro seniory (nad 60 let). V letních měsících je k dispozici přírodní ohniště, půjčujeme i gril na dřevěné uhlí.
Pro hosty penzionu máme zlevněné vstupenky. Nedaleko od nás je nově vybudovaná hala Pouzar (bruslení, lední hokej) s restaurací.

Nově máme v nabídce půjčování hůlek Nordic walking včetně instruktáže a zapůjčení sportovních hodinek na kontrolu tepu. V lese přímo před domem je nově vybudovaná síť zpevněných cest s naučnými tabulemi, odpočinkovými místy (lavičky, stoly), ideální pro tento sport (i pro vycházky a pikniky).

INFO

IČ: 63904748
DIČ: CZ5455023948
Zavadilka 2150
České Budějovice, 37005
Jihočeský kraj

KONTAKTNÍ OSOBY

Ing. Zuzana Balounová
majitelka

Obory činnosti